Fotoodmładzanie i ujędrnianie biustu

fotoodmładanie, ujedrnianie biustu (google)

Jest to pierwszy medyczny system łączący laser i radiofrekwencję, przeciwdziałający wiotczeniu skóry. Wiązka światła laserowego operuje w obrębie skóry właściwej , pobudzając fibroblasty i zmuszając je do regeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych. Zabieg fotoodmładzania oddziaływuje na skórę również w inny sposób,likwidując min. rumień twarzy, trądzik różowaty , zmiany naczyniowe oraz wszelkiego rodzaju przebarwienia , piegi oraz plamy posłoneczne. W efekcie,po zabiegu fotoodmładzania poprawia się po pierwsze elastyczność i napięcie skóry-zmarszczki wygładzają się ,rozszerzone pory zmniejszają , a pozostałe niedoskonałości w postaci różnego rdzaju plam , przebarwień znikają bezpowrotnie.
Kuracja laserem działa przyczynowo, wytwarzając nowe komórki ? odwraca skutki starzenia sie skóry, nie poprzestając jedynie na usunięciu objawów. Regeneracja i odmładzanie skóry przebiega w sposób wygodny i komfortowy, bez konieczności rezygnowania z normalnego rytmu życia-niemal w każdym przypadku po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do aktywności życiowej. Zabiegi mogą być również wykonywane u osób stosujących toksynę botulinową i ?wypełniacze?-kwas hialuronowy. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach .

Ujędrnianie skóry – usuwanie płytkich zmarszczek, napięcie skóry
Likwidacja objawów starzenia i ujędrnianie skóry: Unikalny aplikator emituje światło o bardzo szerokim spektrum (w zakresie 700-2000nm) oraz prąd RF o dużej energii. Światło podgrzewa warstwy skóry do głębokości 3,5mm, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF. W ten sposób nie działając szkodliwie na naskórek możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry. Zabieg jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności. Prąd RF, którego działanie nie jest zależne od absorpcji w chromoforach (kolagen jest przezroczysty dla światła), zawsze precyzyjnie i skutecznie dociera do wyznaczonego miejsca.

Po zabiegu:

Końcowy efekt Państwa zabiegów kosmetycznych osiągnięty zostanie po 4- 8 zabiegach ( zazwyczaj 5 zabiegów). W większości przypadków zalecamy swoim Pacjentom co 4-5 miesięcy wykonać pojedynczy zabieg Fotoodmladzania RF, aby zachować i podtrzymać efekt osiągnięty podczas procesu leczenia.

 

Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.