Zamykanie naczynek

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych przy użyciu lasera Dio Lite:
Laser Dio Lite to najbardziej zaawansowany technologicznie, kompaktowy system laserowy dostępny na rynku do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania piegów i przebarwień skóry. System oferuje idealne parametry zabiegowe dla bezpiecznych, prawidłowych efektów. Nie powoduje zaczerwienień co jest istotne przy zabiegach kosmetycznych.Scaner Scan Lite TM – system komputerowy zaprojektowany w celu zwiększania skuteczności działania lasera Dio Lite. To lekkie, ergonomiczne urządzenie rozkłada energie lasera na dużych obszarach zmian skórnych.
Przy użyciu scanera wykonuje się zabieg fotoodmładzania. Jest to działanie pewną energią, która ma wpływ na melaninę, hemoglobinę i syntezę kolagenu.Jest to idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z:

  • przebarwieniami
  • rozszerzonymi naczynkami
  • skórą podatną na procesy starzenia

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW LASEROWYCH:

  • nadmierna opalenizna
  • przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków
  • podrażniona skóry

Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.