Peeling chemiczny

Peeling chemiczny to zabieg poprawy urody i usuwania objawów starzenia, polegający na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Peelingi mają bardzo korzystne działanie na skórę właściwą, prowadząc do zwiększenia jej grubości o około 25%- (skóra z wiekiem staje się cieńsza), bez wywoływania stanu zapalnego. W efekcie zastosowania peelingu dochodzi do odbudowy włókien sprężystych i poprawy elastyczności skóry. Równolegle następuje zwiększona produkcja włókien kolagenu i mukopolisacharydów, co prowadzi do spłycenia zmarszczek i długofalowej poprawy biologicznych
i elastycznych właściwości skóry. Peelingi są również skuteczne w usuwaniu przebarwień oraz blizn po urazach i chorobach: np. trądzik, objawy zniszczenia i starzenia skóry spowodowane przez nadmierne nasłonecznienie. Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych i życia towarzyskiego.

Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.