Dermaroller kuracja mikroigłowa

Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bioodmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych i pilingów chemicznych. Stymuluje naturalne procesy prowadzące do widocznej poprawy architektury skóry.

Terapia mikroigłowa Arkana opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy.

Efekty zabiegu:

Zalecenia po zabiegach kuracji mikroigłowej:

Częstotliwość zabiegów:

Od 3 do 6 zabiegów w serii 1 x na 2 tygodnie lub 1 x na miesiąc

Biomimetyczna terapia odmładzająca lift up

Liftingujący, ekspresowy zabieg. Poprawia strukturę skóry i remodeluje kontury twarzy. Skóra jest wyraźnie napięta i wygładzona.

3 zabiegi z rollerem plus krem biometyczny Arkana gratis

Aktywna terapia stymulująca porost włosów i zapobiegająca ich wypadaniu. Działa regenerująco na skórę głowy, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Dzięki połączeniu nowatorskich składników serum z Capixylem? oraz terapii mikroigłowej pomaga uzyskać piękne i zdrowe włosy.

Wskazania do zabiegu:

Efekty zabiegu:

Częstotliwość zabiegów:
1 raz w roku,
seria 3- 6 zabiegów, co 7-10 dni

3 zabiegi z rollerem plus serum do włosów Arkana gratis

 

Mikroigłowa terapia modelująca ciało

Efektywna kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa z zastosowaniem rollera. Podczas mikronakłuwania substancje wyszczuplające wnikają w głąb skóry, dzięki czemu zabiegi są efektywne i skuteczne.

Wskazania do zabiegu:

Efekty zabiegu:

Częstotliwość zabiegów:
Od 3 do 6 zabiegów, co 7-14 dni

3 zabiegi z rollerem plus serum do ciała gratis Arkana gratis

mi1

Kuracja mikroigłowa na okolice oczu

Zabieg z wąskim rollerem pozwala na precyzyjne opracowanie zmarszczek i bruzd oraz odmłodzenie okolicy oczu. Skuteczny sposób na zmniejszenie tendencji do opadania powieki i worków pod oczami oraz spłycenie zmarszczek.

Wskazania do zabiegu:

Efekty zabiegu:

Częstotliwość zabiegów:
Od 3 do 6 zabiegów
w serii 1 x na 2 tygodnie lub 1 x na mies.

Zalecenia po zabiegach kuracji mikroigłowej:

mi2

3 zabiegi z rollerem plus serum do oczu gratis Arkana gratis

Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.