Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych. Efekt zabiegu:

Masaż wpływa na poprawę odżywiania skóry, zwiększa elastyczność i jędrność zarówno skóry jak i mięśni. Pomaga zwalczać celulitis, przyspiesza regeneracje po długotrwałym wysiłku fizycznym, zmiejsza opór krwi w tętnicach ułatwiając pracę serca.

Masaż gorącymi kamieniami jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało. Masaż ten jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Ponadto masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż wykonywany za pomocą ciepłych kamieni bazaltowych wprowadza w stan głębokiego relaksu. Likwiduje skutki stresu i przynosi natychmiastowe odprężenie.
Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.