Venus Freeze

Venus Freeze to nieinwazyjny zabieg, który jako jedyny na rynku łączy w sobie wielobiegunowe fale radiowe (RF) i impulsy magnetyczne w technologii (MP)². Ta unikalna kombinacja pozwala na bezpieczne i bardzo głębokie działanie, które ma na celu wniknięcie przez wszystkie warstwy skóry,rozgrzanie jej od wewnątrz, co pobudza do wytwarzania nowego kolagenu i produkcji nowych włókien elastynowych poprawiając napięcie skóry. Sprawia to że zabiegi są bardzo skuteczne, komfortowe i nie wymagają skalpela, ani zastrzyków.

Zabiegi Venus Freeze zapewniają doskonałe wyniki w:

Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, przyjemny i bezbolesny dla pacjenta a wyniki są długotrwałe i natychmiastowe.

Zabiegi Venus Freeze w naszym gabinecie wykonywane są przez wyspecjalizowany i przeszkolony personel i mają na celu zapewnić Państwu bezpieczne, przyjemne i bezbolesne wrażenia z zabiegów na ciało i twarz.

KTO MOŻE PODDAĆ SIĘ ZABIEGOWI VENUS FREEZE?

Zabiegi Venus Freeze są dla każdego, kto czuje że w wyniku grawitacji jego skóra traci swoje napięcie i starzeje się, kto ma problemy z miejscowo gromadzącym się tłuszczykiem lub kto ma problemy z trądzikiem.

Venus Freeze daje rewelacyjne efekty między innymi dla kobiet, które po przebytej ciąży chcą pozbyć się wiszącej skóry, tłuszczyku i cellulitu.

Przeciwskazania do zabiegu:

 

Featured Articles
Karolina MachKarolina Mach
Zdecydowanie polecam wizytę w salonie skin like silk. Umówiłam się na zabiegi laserowe i jestem zachwycona. Zabieg był bezbolesny.
Ewelina WurekEwelina Wurek
Rewelacyjnie, pozwalają się wspaniale zrelaksować, bogata oferta zabiegowa wykonywana profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Katarzyna NowakKatarzyna Nowak
Dzięki klinice Skin Like Silk pozbyłam się swoich kompleksów! Usługi zostały wykonane starannie i w pełni profesjonalnie. Polecam.
Marta IwańskaMarta Iwańska
Serdecznie polecam klinikę Skin Like Silk, zabieg został przeprowadzony bezproblemowo i sprawnie. Bardzo miła atmosfera.